TARİHÇE

Birol Mutfak, 1998 yılında Birol Polyester İnş. Mlz. Nakliye Dış Tic. Ltd. Şti. ticari ünvanıyla Mehmet Demir tararından bir aile şirketi olarak İstanbul Kartal’da kurulmuş ve Kurfalı semtinde ticari hayatına başlamıştır.

Ticarete polyester banyo küvetleri, duş tekneleri, mutfak ve banyo tezgahları üreterek başlayan Birol Polyester, Marmara Bölgesi genelinde başta Anadolu Yakası olmak üzere İstanbul’un birçok semtinde ürün ve hizmet kalitesi, uygun fiyatları, memnuniyet odaklı çalışma prensipleriyle müşterileri tarafından benimsenmiş ve takdir edilmiştir.

Dürüst, ilkeli ve etik değerlere bağlılığıyla tanınan Birol Polyester, kurucusu Mehmet Demir’in vefatından (2011) sonra oğulları Birol Demir ve Baran Demir kardeşler tarafından yönetilmeye başlanmış ve ticari hayatına devam etmiştir.

Şirket yeni dönemde, Birol Demir öncülüğünde önce ticari ünvanını değiştirmiş ve Birol Mutfak Mermer Sanayi adını almıştır. Ardından çağın gereksinimlerine ve günümüz teknolojilerine uygun yeni nesil CNC kesme/mermer işleme makineleri tedarik edilerek, tesis seri imalat taleplerine cevap verebilecek şekilde modernize edilmiş ve üretim kapasitesi artırılmıştır.

Birol Mutfak Mermer Sanayi yeniden yapılanırken, polyester bazlı tüm üretimleri durdurmuş ve portföyünü Mermer, Granit ve Kuvars (Çimstone) temelinde yeniden inşa etmiştir.

Bugün hala hizmet vermeye devam eden Birol Mutfak Mermer Sanayi, konut sahiplerinden, yüklenicilere, gerçek ve tüzel kişilere, ofis, mutfak, endüstriyel mutfak, müstakil konut, apartman, rezidans ve daha birçok alanda ve yapıda müşterilerine kaliteyi uygun fiyata sağlamaya devam etmektedir.

YÖNETİM'İN MESAJI

Birol Mutfak Mermer Sanayi olarak, kurucumuz Mehmet Demir’den aldığımız bayrağı ilerilere taşımak, 2025 yılına kadar, başta İstanbul olmak üzere tüm Marmara Bölgesinde mermer, granit ve kuvars taş sektöründe hizmetlerimizi genişletmeyi ve ferforje iç dekorasyon ürün imalat ve satışında da rekabetçi olmayı hedefliyoruz.

Mesleki standartlar ve etik ilkeler doğrultusunda, güncel bilgi ve teknoloji ışığında, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri doğru montaj ve işçilik teknikleriyle bir araya getirerek, müşterilerimizin beklentilerine en kısa sürede cevap vermek temel felsefemiz olmaya devam edecektir.

Tavsiyeleriniz, yaratıcı fikirleriniz ve geri bildirimleriniz bizler için her zaman önemlidir ve önem taşımaya devam edecektir. Yerimizde saymıyoruz, kurumsal kimliğimizi en ileriye taşımak için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz.

Müşterilerimizin güler yüzü ve takdirleri övünç kaynağımız olmaya devam edecektir.

Sevgiyle Kalın…

Birol Demir
Genel Direktör

NE YAPIYORUZ?

  • Mutfak Tezgahları

  • Banyo Tezgahları

  • Merdiven Basamakları

  • Pencere Denizlikleri

  • Süpürgelikler

  • Yer Döşemeleri

  • Duvar Kaplamaları

  • Hamam & Sauna

  • Diğer Islak Alan Uygulamaları